Styrelsen

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss i styrelsen.  Samtliga styrelsemedlemmar, deras telefonnummer, epost adresser samt ansvarsområden finns längre ner!

Om du inte vet vilken styrelseledamot du skall vända dig till kan du istället skicka ett mail till
Styrelsen

Kontakta valberedningen eller revisorerna
Revisor
Valberedning

 Styrelsen

Mikko Nolvi
Ordförande
mikko@spikverket.se
Bandverksgatan 199
Tel: 073-9953078

André Cedervall
Styrelseledamot
Vice Ordförande/Överblockledare
andre@spikverket.se
Spikverksgatan 208
Tel: 070-6685790

Chouki Bougorgour
Styrelseledamot
Kassör
chouki@spikverket.se
Bandverksgatan 193
Tel: 070-7435226

Helena Lindbäck
Styrelseledamot
Sekreterare
Helena@spikverket.se
Spikverksgatan 244
Tel: 073-9908816

Robin Sandström
Styrelseledamot
Vice Kassör/IT, Bredband, Kabel-TV
Robin@spikverket.se
Spikverksgatan 248
Tel: 070-0908628

Jonas Lindbäck
Suppleant
Överblockledare
Jonas@spikverket.se
Spikverksgatan 244
Tel: 076-3404340

Farogh Farhad
Suppleant
Farogh@spikverket.se
Spikverksgatan 134
Tel:

Marinko Milic
Suppleant
Marinko
Bandverksgatan 5
Tel: 073-6246581

Total Page Visits: 8929 - Today Page Visits: 8

2 kommentarer på “Styrelsen”

  1. Hej
    När vi flyttade hit 2004 fick vi information om valbara kulörer till baksidan. Vi är nu på väg att måla och är i behov av kulörbeteckningar.
    Kan inte hitta dem så önskar ett svar snarast.
    Tack på förhand!

    1. Hej Anna-Karin! Lite sent påkommet av mig, men har du fått hjälp i frågan? Om inte så hittar du informationen här http://spikverket.se/spikverksblad/ i blanketten som heter ”välkommen till spikverket”. På sidan 15 i den filen hittar du vilka kulörer som gäller och deras koder som man får använda sig av.
      Mvh
      Robin Sandström

Lämna ett svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.